środa, 26 czerwca 2013

FIRST

Witam was na moim blogu. Założyłam go w celu zapisywania swoich snów. Od zawsze interesowało mnie także ich znaczenie. W sumie jestem szczęściara, bo zapamiętuje nawet drobne szczegóły. Zawsze ciekawiło mnie skąd te sny sie biorą.. niektóre są tak realistyczne że po przebudzeniu po jakimś czasie zadaje sobie pytanie czy to mi sie śniło, czy to sie już działo, hehe.  Zawsze sprawdzam w senniku co dany sen oznacza. Czy to co tam pisze sie sprawdza? W sumie nie wiem, 50 % na 50. Jednak, gdy cos sie zgadza zawsze jestem w szoku :d No cóż. Życzę miłego czytania, mam nadzieje, że zajrzycie tutaj czasem. Poczytacie i pocieszycie swoje mordki. Miłego wieczoru !♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz